Contact

  • Contact general
  • T: +40 368 460 163
  • Sediul central: Dihamului 140, Brasov, ROMANIA
  • Depozit: Raului 30A, Cristian

Persoane de contact

George Staicu General Manager T: +40 728 898 896 E: g.staicu@gssgroup.ro
Magda Staicu Finance Manager T: +40 735 549 959 E: m.staicu@gssgroup.ro
Mihai Nazîru Product Manager T: +40 728 534 874 E: m.naziru@gssgroup.ro
Adina Ungureanu Sales Manager T: +40 722 969 270 E: a.ungureanu@gssgroup.ro
Cecilia Iorga Accounting T: +40 773 776726 E: c.iorga@gssgroup.ro
Petronela Bandur Sales Support T: +40 727 824 667 E: p.bandur@gssgroup.ro
Adrian Negoiţă Warehouse T: +40 732 783355 E: depozit@gssgroup.ro
Florin Negoiţă Warehouse T: +40 741 651518 E: depozit@gssgroup.ro

Pe hartă